RETROGRADNI MERKUR
Putanjaoddobroj dana
U diretknom hodu1.1.202017.2.202047
U retrogradnom hodu17.2.202010.3.202022
U direktnom hodu10.3.202018.6.2020100
U retrogradnom hodu18.6.202012.7.202024
U direktnom hodu12.7.202014.10.202094
U retrogradnom hodu14.10.20203.11.202020
U direktnom hodu3.11.20201.1.202159

*Dok je Merkur u retrogradnom hodu treba izbegavati kupovine automobila, prevoznih sredstava, telefona, računara, televizora i drugih uređaja. Mogući su zastoji i problemi u komunikaciji, saobraćaju, razna kašnjenja, gubljenje dokumenata i duže čekanje na odgovor. Ovo je vreme predomišljanja i obnove nekih starih kontakata. Završite započete poslove.

RETROGRADNA VENERA
Putanjaoddobroj dana
U direktnom hodu1.1.202013.5.2020133
U retrogradnom hodu13.5.202025.6.202043
U direktnom hodu25.6.20201.1.2021190

*Retrogradna Venera uvek donosi preispitivanje emocija, susret ili kontakt sa starim ljubavima i bivšim partnerima. Mogućnost vraćanja starog duga ili dobitak pohvale za nešto što se dogodilo u prošlosti. Evociranje uspomena.

RETROGRADNI MARS
Putanjaoddobroj dana
U direktnom hodu1.1.20209.9.2020252
U retrogradnom hodu9.9.202014.11.202066
U direktnom hodu14.11.20201.1.202148

*Retrogradni Mars ukazuje da nije moguće pokratati nove poslove sve dok stari nisu završeni. Zbog težnje Marsa da ide unazad možda ćete neke poslove morati da uradite ponovo. Moguća je ljutnja zbog nečega što se dogodilo u prošlosti i što ćete imati priliku da sada saznate.

RETROGRADNI JUPITER
Putanjaoddobroj dana
U direktnom hodu1.1.202014.5.2020134
U retrogradnom hodu14.5.202013.9.2020122
U direktnom hodu13.9.20201.1.2021110

*Ako Jupiter pravi aspekte sa vašim ličnim planetama to govori da će one nekoliko puta biti aspektovne tokom ovog perioda a vi ćete imati nekoliko prilika za napredak i boljitak, u zavisnosti od polja u kojem vam se nalazi Jupiter i od toga šta je aspektovao u vašoj natalnoj karti.

RETROGRADNI SATURN
Putanjaoddobroj dana
U direktnom hodu1.1.202011.5.2020131
U retrogradnom hodu11.5.202029.9.2020141
U direktnom hodu29.9.20201.1.202194

*Ako Saturn pravi aspekte sa vašim ličnim planetama to govori da će one nekoliko puta biti aspektovne tokom ovog perioda što će vam doneti izazvoni period i zastoje i probleme u određnim životnim sferama.

RETROGRADNI URAN
Putanjaoddobroj dana
U retrogradnom hodu1.1.202011.1.202010
U direktnom hodu11.1.202015.8.2020217
U retrogradnom hodu15.8.20201.1.2021139

*Retrogradni Uran donosi vraćanje starih prijatelja u naš život. Neke veće životne promene treba odložiti ili dobro razmisliti o njima.

RETROGRADNI NEPTUN
Putanjaoddobroj daba
U direktnom hodu1.1.202023.6.2020174
U retrogradnom hodu23.6.202029.11.2020159
U direktnom hodu2911.20201.1.202133

*Retrogradni Neptun će vas ponovo prevariti i naterati da naučite lekciju.

RETROGRADNI PLUTON
Putanjaoddobroj dana
U direktnom hodu1.1.2020254.2020115
U retrogradnom hodu25.4.20204.10.2020162
U dikretnom hodu4.10.20201.1.202189

*Retrogradni Pluton ukazuje da nekoliko puta morate porušiti mostove za sobom. Nekad je to i dobro jer znate da nema nazad, samo napred.

Za više informacija o dejstvu ovih tranzita u odnosu na vašu natalnu kartu kontaktirajte svog astrologa.

Ako se odlučite za mene, biće mi zadovoljstvo zbog ukazanog poverenja.

Vaš astrolog,

Ana Raković

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *